Beaphar Krmivo X-traVital činčila 1 kg

Výrobce: Beaphar
Katalogové číslo: 38245-093512
Cena: 139 Kč
Původní cena: 152 Kč
Dostupnost: méně než 5 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

X-traVital je extrémně dobře stravitelné a vyvážené prémiové krmivo. Činčily mají velice citlivý trávící systém, proto XtraVital má nízký obsah tuku a vysoký obsah vlákniny. Obsahuje výživné látky, jako jsou vojtěška, karotka a lupínky hrachu a je obohaceno o rozinky, které uspokojí energetické požadavky aktivních činčil. V krmivu jsou použity chelátové minerální látky (které jsou obaleny proteinovým obalem) pro vylepšené vstřebávání, obsahuje přídavek Echinacei, rostlinného extraktu, který udržuje zdravý imunitní systém, živost a vitalitu činčil, společně se zdravou pokožkou a srstí. Přidané speciální křupavé kousky napomáhají v péči o chrup zvířete. S čerstvou alpskou vojtěškou, pro dodání vitamínů, minerálních látek, vlákniny a proteinů.

Krmný návod: Činčily potřebují rutinu, proto je důležité je krmit vždy přibližně ve stejný čas. Činčila krmivo ihned přijme díky jeho chutnosti, přesto však, během prvních dnů krmení tímto krmivem dohlédněte na přísun krmiva a míchejte starý druh krmiva s krmivem Extra Vital, pokud je nezbytné. Poměr krmiva XtraVital by měl být postupně zvyšován. Průměrná činčila sní okolo 25 - 30 g krmiva každý den.

Složení: Zeleniny (41,9%), obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu (výtažek z Echinacea 0,0009%, ovoce, minerální látky, oleje a tuky, bílkovinné extrakty, kvasnice (mannan oligosacharide 0,2%)

Hmotnost: 1 kg

Alternativy...