Calibra Cat Sterilised 2 kg

Výrobce: Calibra
Katalogové číslo: 72282118
Cena: 325 Kč
Původní cena: 341 Kč
Dostupnost: méně než 5 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Krmivo Calibra Cat Sterilised jsou hypoalergenní granule určené speciálně pro dospělé kastrované nebo sterilizované kočky. Snížený obsah minerálů v krmivu redukuje vznik močových kamenů u koček a udržuje zdraví močových cest. Kompletní superprémiová výživa s vysokým obsahem kuřecího masa a nízkým obsahem obilovin je vhodná i pro velmi mlsné kočky a také kočky s citlivým zažíváním.

Calibra Cat Superpremium je řadou hypoalergenních krmiv, u které byl při vývoji kladen důraz na přirozenou stravu koček. Celá řada je pečlivě dieteticky vyvážená, dobře stravitelná a s vysokým obsahem živočišných proteinů. Toto krmivo patří do řady Calibra Cat Expert Nutrition – podřada expertní výživy pro specifické požadavky na výživu.

Krmivo nahrazuje starší variantu Calibra Cat Neutered.

Krmný návod: Viz obal. Denní dávku je nutné přizpůsobit aktuálním potřebám a zdravotnímu stavu Vaší kočky. Kočka by měla mít přístup k čerstvé pitné vodě.

Složení: Dehydratované kuře (20 %), rýže, kuřecí moučka (16 %), rýžové otruby, hydrolyzovaný drůbeží protein (6 %), sušená jablka, drůbeží tuk (konzervováno přírodními tokoferoly), sušené řepné řízky, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), kvasnice, sušené borůvky, sušený černý rybíz, prebiotika (mannan-oligosacharidy 120 mg/kg, frukto-oligosacharidy 80 mg/kg), extrakt z juky (70 mg/kg).

Hmotnost: 2 kg

Alternativy...