Alavis 5 90 tbl.

Výrobce: Alavis
Katalogové číslo: 41208502
Cena: 685 Kč
Dostupnost: méně než 5 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

ALAVIS™ 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. Přípravek obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát.

Přípravek doporučujeme podávat psům a kočkám s kloubními obtížemi (zejména starší zvířata či při poúrazových stavech), štěňatům velkých a obřích plemen během vývoje, stejně jako sportovním a pracovním psům všech věkových kategorií (služební psi, dostihoví psi, saňoví psi a psi trénující agility, pulling, dog trekking, fly-ball, tanec se psem atd.)

Složení: Glukosamin sulfát – 500 mg/tableta, Chondroitin sulfát – 200 mg/tableta, Methylsulfonyl­methan – 200 mg/tableta, Kolagen II. Typu – 60 mg/tableta, kyselina hyaluronová – 18 mg/tableta, mikrokrystalická celulóza, sterean hořečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, oxid křemičitý.

Krmný návod: Množství dle obalu. Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů. Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

Upozornění: Přípravek je možné podávat s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se tak zvýší.

Balení: 90 tablet

Alternativy...