Brit Care Cat Pouch Fillets in Gravy with Tender Turkey & Savory Salmon 85 g

Výrobce: Brit
Katalogové číslo: 704100528
Cena: 25 Kč
Původní cena: 27 Kč
Dostupnost: více než 10 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Brit Care Cat Pouch Fillets in Gravy with Tender Turkey & Savory Salmon je kompletní superprémiové bezobilné krmivo v krmné kapse pro dospělé kočky.
Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Je vhodná zejména pro velmi vybíravé kočky nebo kočky s problematickým příjmem krmiva. Díky přidanému rakytníku a lichořeřišnici pomáhá v prevenci proti chorobám močových cest. Kapsička nebobsahuje přidaný cukr, soju ani GMO.

Krmný návod: Viz tabulka na obalu. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce, ale může se lišit v závislosti na věku, aktivitě a prostředí vaší kočky. Vždy poskytněte misku s čerstvou vodou. Podávejte při pokojové teplotě. Pokud podáváte pro zvýšení rozmanitosti a chuti, nezapomeňte snížit doporučenou denní dávku pravidelné stravy vaší kočky. Po otevření uchovejte v lednici.

Složení: 85% masa ve filetech (62 % kuře, 15% játra, 4 % krocan, 4 % losos), vývar, 1 % rakytník, 0,5 % lichořeřišnice, minerály, hrachový škrob.

Hmotnost: 85 g

Alternativy...