Royal Canin Savour Exigent 2 kg

Výrobce: Royal Canin
Katalogové číslo: 719626
Cena: 579 Kč
Původní cena: 662 Kč
Dostupnost: méně než 5 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Dva typy granulí (odlišného tvaru, složení a textury) působí součinně a uspokojí apetit i těch nejvybíravějších koček. Krmivo Royal Canin Exigent Savour udržuje kočku v ideální životní pohodě a předchází přibírání na váze. Krmivo je vhodné podávat i v období nechutenství, odmítání potravy nebo jen z důvodu mlsnosti. Suché krmivo povzbuzující chuť i těch nejvybíravějších koček a napomáhá k obnovení příjmu potravy. Apetit je nutno povzbuzovat, aniž by se však kočky přejídaly a přibývaly na váze.
Nerovnováha ve výživě může mít nepříznivý vliv na kvalitu srsti. Komplex aktivních živin, jako je biotin a brutnákový olej (bohatý na Omega 6) přispívá k dosažení krásné, zdravé srsti a kůže. Speciální složení granulí je zaměřeno na povzbuzení chuti k přijímání potravy, avšak díky nižšímu přísunu energie zároveň umožňuje udržovat ideální váhu kočky.

Vašemu miláčkovi bude chvíli trvat, než si na nové krmivo zvykne. Aby se předešlo problémům s trávením, měl by být přechod od jednoho druhu krmiva k druhému co nejpomalejší a nejmírnější. Smíchejte obě krmiva a postupně zvyšujte množství nového krmiva.

Složení: Kukuřice, dehydratované kuřecí proteiny, rýže, izolát rostlinných proteinů, živočišné tuky, kukuřičný gluten, hydrolyzované živočišné proteiny, rostlinná vláknina, kvasnice a jejich části, minerální látky, řepné řízky, sójový olej, frukto-oligosacharidy, olej z brutnáku lékařského.

Hmotnost: 2 kg

Alternativy...