Purina Cat Chow Hairball 1.5 kg

Výrobce: Cat Chow
Katalogové číslo: 718284
Cena: 169 Kč
Původní cena: 171 Kč
Dostupnost: 5 až 10 ks skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Cat Chow receptury obsahují účinnou kombinaci Omega mastných kyselin,vitaminu A a nezbytných živin. Navíc je obohaceno o rostlinné oleje, což dělá z tohoto krmiva nutriční a výživový požitek, na který se Vaše kočka bude denně těšit. Krmivo Cat Chow také napomáhá udržovat správnou hodnotu pH moči Vaší kočky a díky křupavým granulím redukovat zubní plak a kámen. Cat Chow dokáže využít přirozený potenciál Vaší kočky.

Krmný návod: Krmné dávky uvedené na obale platí pro standardně aktivní dospělé kočky pohybující se v prostředí s běžnou teplotou. Potřeby koček se liší, a denní krmné dávky by proto měly být přizpůsobeny tak, aby vaše kočka dosahovala štíhlé a zdravé tělesné hmotnosti.

Složení: Obiloviny (38 %celozrnné), maso a živočišné produkty (20 % - odpovídající 40 % dehydratovaného masa a živočišných produktů, min. 14 % kuře.), bílkovinné extrakty, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu (5,4 % sušená řepná dužina, 0,07 % sušená petržel odpovídající 0,4 % petržele), zelenina (2 % sušený kořen čekanky, 0,07 % sušená mrkev odpovídající 0,4 % mrkve, 0,07 % sušený špenát odpovídající 0,4 % špenátu), minerální látky, kvasnice (0,3 %).

Hmotnost: 1,5 kg

Alternativy...