Taste of the Wild Appalachian Valley Canine 13 kg

Výrobce: Taste of the Wild
Katalogové číslo: 724053
Cena: 1 350 Kč
Původní cena: 1 374 Kč
Dostupnost: není skladem

Sdílejte na sociálních sítích

SdíletSdíletTweet

Taste of the Wild Appalachian Valley Canine je kompletní krmivo ze zvěřiny a cizrny určené především pro psy malých plemen všech věkových kategorií. Receptura a velikost granulek je šetrnější jak pro bříško, tak pro zoubky Vašeho malého psího miláčka. Krmivo obsahuje probiotika a vlákninu podporující trávení, zatímco ostatní složky představují vyváženou výživu a zdroj energie, kterou potřebují právě aktivní malá plemena psů.

Výrobce krmiva Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoli býložravci konzumující lány pšenice či kukuřice.

Krmný návod: Viz obal. Doporučená denní dávka je jen orientační, individuální spotřeba vašeho psa závisí na jeho tělesné váze, aktivitě, věku a ročním období. Zvíře by mělo mít vždy k dispozici misku s čistou čerstvou vodou.

Složení: Zvěřina, jehněčí moučka, cizrna, hrách, čočka, hrachový protein, kanolový olej, vaječné výrobky, kachní moučka, hrachová mouka, vedlejší výrobky z rajčat, přírodní dochucovadlo, rybí moučka (dehydrované maso z mořských ryb), sůl, cholin chlorid, sušený kořen čekanky, rajče, borůvky, brusinky, extrakt z yucca schidigera, sušený produkt fermentace Lactobacillus acidophilus, sušený produkt fermentace Bifidobacterium animalis, sušený produkt fermentace Lactobacillus reuteri, doplněk vitaminu E, proteinát železa, proteinát zinku, proteinát mědi, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, thiamin mononitrát (vitamin B1), proteinát manganu, oxid manganatý, kyselina askorbová, doplněk vitaminu A, biotin, niacin, pantotenát vápníku, síran manganatý, seleničitan sodný, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), doplněk vitaminu B 12, riboflavin (vitamin B2), doplněk vitaminu D, kyselina listová.

Hmotnost: 13 kg

Alternativy...